Všetko o nákupe magnetov na chladničku

Koľko stojí doprava?

Za doporučenú zásielku účtujeme od 6,40 €, za obyčajnú listovú zásielku potom 3,20 €. Platba prebieha vopred prevodom alebo platobnou kartou on-line.

U objednávok s hodnotou tovaru prevyšujúcou po všetkých zľavách 39,90 €, poštovné a balné neúčtujeme!

V prípade akčných ponúk môžu byť tieto podmienky bez udania dôvodu zmenené a dočasne nahradené podmienkami inými.

Koľko stojí doprava?

Ako môžem magnetky zaplatiť?

Fotomagnetky na chladničku môžete zaplatiť hneď niekoľkými osvedčenými spôsobmi:

Platobnou kartou online - rýchly a bezpečný spôsob cez platobnú bránu ComGate.

Platba prevodom - objednávku uhradíte prevodom z Vášho bankového účtu.

Ako môžem tovar zaplatiť?

Kedy fotomagnety dostanem?

Aby sme mali dostatočnú rezervu na výrobu fotomagnetiek na chladničku z Vami dodaných fotografií, vyhradzujeme si maximálne päť pracovných dní na výrobu a expedíciu tovaru. Ak si vyberiete platbu vopred prevodom, počítame výrobný čas až dňom pripísania platby na náš účet.

O expedícii tovaru informujeme e-mailom a SMS správou na mobilný telefón, ktorý ste uviedli u objednávky. V správe zároveň nájdete podacie číslo zásielky, podľa ktorého môžete balíček sledovať na webe Slovenskej Pošty.

Kedy fotomagnetky dostanem?

Musím fotografie pred tlačou upraviť?

Ak si bežne fotografie upravujete, potom iste presne viete, akým spôsobom fotky vylepšiť. Ak však nemáte s úpravou fotografií žiadne skúsenosti, bude lepšie je zaslať v pôvodnom stave.

Vopred nemusíte riešiť ani formát fotografie, samotné orezanie na vhodný rozmer vykonáte jednoducho až počas objednávkového procesu priamo na našom webe.

Vaše fotografie nahrané z počítača, mobilného telefónu či rovno z Instagramu, alebo iných aplikácií starostlivo vytlačíme v najvyššej kvalite na polomatný fotopapier a nalepíme na ohybnú magnetickú fóliu s hrúbkou 0,4 mm.

Musím fotografie pred tlačou upraviť?

Môžem magnetky reklamovať?

Vždy nám záleží na vasej maximálnej spokojnosti a chceme pre svojich zákazníkov to najlepšie. Ak sa predsa len stane, že nebudete s našimi magnetkami na chladničku spokojní, potom Vám ponúkame nadštandardné reklamačné podmienky.

Ak vám z akéhokoľvek dôvodu nevyhovuje nami dodaný tovar, ktoré ste od nás dostali? Nevadí, môžete nám ho do 30 dní poslať späť, a my vám následne bez zbytočných otázok vrátime peniaze prevodom na váš účet.

Môžem magnetky reklamovať?

Kde nájdem ďalšie informácie?

Pred samotným nákupom magnetiek na chladničku si pozorne preštudujte kompletné obchodné podmienky. Zároveň sa môžete pozrieť akým bezpečným spôsobom nakladáme s Vašimi osobnými údajmi, ktoré ste nám pri zadaní objednávky zverili. Nezabudnite sa tiež zoznámiť s cookie soubory, ktoré v našom internetovom obchode pravidelne používame pre zjednodušenie ponúkaných služieb.

Ak hľadáte podrobnejšie informácie, môžete ich nájsť v najčastejších otázkach.

Kde nájdem ďalšie informácie?

Doprava od 3,20 €

Na všetky obyčajné listové zásielky

Dodanie do týždňa

Vyrábame a expedujeme rýchlo

Kvalitný fotopapier

Tlačíme na polomatný fotopapier

Magnetická fólia

Používame pružnú magnetickú fóliu