Najčastejšie otázky na výrobu magnetov na chladničku

Pripravili sme pre Vás zoznam najčastejších otázok súvisiacich s tlačou a výrobou fotomagnetů na chladničku, ktoré nám zasielate a snažili sa na všetky starostlivo a čo najpodrobnejšie odpovedať. Tu je zoznam najčastejších otázok (FAQ):

Za doporučenú zásielku účtujeme od 6,40 €, za obyčajnú listovú zásielku potom 3,20 €. Platba prebieha vopred prevodom alebo platobnou kartou on-line. U objednávok s hodnotou tovaru prevyšujúcou po všetkých zľavách 39,90 €, poštovné a balné neúčtujeme! V prípade akčných ponúk môžu byť tieto podmienky bez udania dôvodu zmenené a dočasne nahradené podmienkami inými.

Fotomagnetky na chladničku môžete zaplatiť hneď niekoľkými osvedčenými spôsobmi. Dobierkou - tovar zaplatíte v hotovosti pri jeho samotnom prevzatí od Slovenskej Pošty. Platobnou kartou online – rýchly a bezpečný spôsob cez zabezpečenú platobnú bránu. Platbou prevodom - objednávku uhradíte prevodom zo svojho bankového účtu. Platbou prevodom online - objednávku uhradíte online prevodom ihneď po jej dokončení. PayPalom - pomocou zabezpečenej platobnej brány.

Aby sme mali dostatočnú rezervu na výrobu fotomagnetů na chladničku z Vami dodaných fotografií, vyhradzujeme si maximálne päť pracovných dní na výrobu a expedíciu tovaru. Ak si vyberiete platbu vopred prevodom, počítame výrobný čas až dňom pripísania platby na náš účet. O expedícii tovaru informujeme e-mailom a SMS správou na mobilný telefón, ktorý ste uviedli u objednávky.

Z dlhodobej praxe vieme, že problém je valnej väčšine prípadov na strane doručovateľa. V rade situácií vznikajú problémy pre nedodanie oznámenie o uložení zásielky. V našej komunikácii zasielame podacie číslo zásielky pre všetky doporučené zásielky. Sami si ihneď overíte v akom stave sa nachádza váš tovar, a spravidla si balíček môžete ihneď vyzdvihnúť na dodacej pošte. Pokiaľ Váš problém pretrváva, kontaktujte nás e-mailem fotomagnety@dokidoki.cz. Stratenú zásielku môžeme reklamovať, doba reklamácie je spravidla 21 kalendárnych dní. Obyčajné zásielky nemožno sledovať po Internete, nemajú podacie číslo, nemožno ich reklamovať ani sledovať.

Na výrobu magnetov na chladničku stačia bežné fotografie z digitálnych fotoaparátov a mobilných telefónov. Veľkosť fotografií nemusíte vopred nijak upravovať, orezanie na vhodný formát vykonáte jednoducho až počas objednávkového procesu priamo v editore pri objednávke.

Vaše fotografie vytlačíme v najvyššej kvalite na polomatný fotopapier, tie následne aplikujeme na ohybnú magnetickú fóliu s hrúbkou 0,4 mm. Magnetická fólia je ľahko premiestniteľná a zároveň nepoškodzuje podklad. Sila magnetu je dostatočná pre uchytenie na chladničku, digestor, kovovú zárubňu dverí atď.

Pri objednaní fotomagnetek na chladničku vás nijako nelimituje. Je len na Vás koľko magnetov na chladničku s vlastnými fotografiami chcete nechať vyrobiť.

Vždy nám záleží na Vašej maximálnej spokojnosti a chceme pre svojich zákazníkov to najlepšie. Ak sa predsa len stane, že nebudete s našimi magnetkami na chladničku spokojní, potom Vám ponúkame nadštandardné reklamačné podmienky. Ak vám z akéhokoľvek dôvodu nevyhovuje nami dodaný tovar, ktoré ste od nás dostali? nevadí, môžete nám ho do 30 dní poslať späť, a my vám následne bez zbytočných otázok vrátime peniaze prevodom na váš účet.

Nenašli ste v zoznamu otázok (FAQ) odpoveď na otázku, ktorú ste hľadali?
Nevadí, napíšte nám, a my sa Vám s odpoveďou ozveme čo najskôr späť.

Doprava od 3,20 €

Na všetky obyčajné listové zásielky

Dodanie do týždňa

Vyrábame a expedujeme rýchlo

Kvalitný fotopapier

Tlačíme na polomatný fotopapier

Magnetická fólia

Používame pružnú magnetickú fóliu