Spôsoby platby pri výrobe magnetov na chladničku

Platba kartou online patrí medzi rýchle a jednoduché platobné metódy. Informáciu o prebehnutej platbe získavate obratom a takto uhradenej objednávky vyrábame okamžite.

Samotná platba prebieha cez zabezpečenú platobnú bránu s vysokým stupňom zabezpečenia vrátane 3D Secure. K údajom o vašej platobnej karte nemáme prístup, nie sú ani nikde ukladané. Platbu kartou možno v banke navyše veľmi ľahko reklamovať.

Pre tento druh platby je vyžadovaná platobná karta s podporou platieb po internete. Pri platbe zadáte len údaje o svojej karte (číslo karty, dátum expirácie, trojmiestny CVC kód) a platbu potvrdíte.

Pri platbe bežným bankovým prevodom cez internet banking dostanete e-mailom platobné údaje. Spoločne s potvrdením objednávky získate informácie k platbe s číslom účtu, variabilným symbolom a sumou na úhradu. Pri tomto druhu platieb musíte však počítať, že termín spustenia výroby je ovplyvnený uhradením platby, ktorá môže byť na účet pripísaná za 1 až 2 pracovné dni.

Medzi obľúbené a rýchle platby patrí bankový prevod online, ktorým behom okamihu vykonáte platbu v rámci svojej banky. Vďaka pred vyplnenému formulári nemusíte informácie k platbe nikam prepisovať.

Ide o platbu s vysokým stupňom zabezpečenia, k údajom o platbe a k informáciám z vášho bankového účtu nemáme prístup a ani nie sú nikde ukladané.

Pri výbere platby bankovým prevodom online vyberiete platobné tlačidlo s logom svojej banky, a následne budete presmerovaní do svojho internetového bankovníctva kde odsúhlasíte a autorizujete platbu.

Online platobná metóda Google Pay je vhodná pre zákazníkov so spárovanou platobnou kartou s mobilnou aplikáciou Google Pay, určenou pre mobilné telefóny s operačným systémom Android.

Tento druh platby nie je spoplatnený. Ide o platbu s vysokým stupňom zabezpečenia, kde sa obchodník nedostane k Vašim bankovým údajom. Skutočné číslo platobnej karty je vždy nahradené virtuálnym tokenom.

Pri platbe cez Google Pay jednoducho premeníte smartfón na peňaženku. Vaša banka však musí túto platobnú metódu podporovať.

Apple Pay je bezpečná a zároveň veľmi pohodlná platobná metóda určená všetkým užívateľom s produktmi od spoločnosti Apple. Kam patria napr. mobilné telefóny iPhone, tablety iPad, notebooky MacBook vybavené Touch ID a inteligentné hodinky Apple Watch.

Platenie pomocou Apple Pay je zadarmo. Ide o platbu s vysokým stupňom zabezpečenia, kde sa obchodník nedostane k Vašim bankovým údajom. Skutočné číslo platobnej karty chráni virtuálny token.

Apple Pay funguje s platobnými kartami Visa a MasterCard v spolupráci s vybranými bankami. Vaša banka tak musí tento druh platby podporovať. Pre potvrdenie platby je nutné vykonať autentizáciu pomocou Touch ID alebo Face ID.

PayPal je internetový platobný systém, s ktorým ľahko a bezpečne uhradíte nákup v internetovom obchode. PayPal je celosvetovo najrozšírenejší systém pre online platby.

Tento druh platby nie je spoplatnený. Ide o platbu s vysokým stupňom zabezpečenia, kde internetový obchod nemá prístup k vašim bankovým údajom.

Ak ste už vlastníkom PayPal účtu, jedná sa pre Vás o komfortné platobnú metódu. Čiastka za nákup tovaru sa strháva okamžite.

Platba na dobierku patrí stále medzi najvyužívanejšie platobnej metódy. Pri dobierke hradíte cenu objednávky až po doručenie tovaru priamo poštovému doručovateľovi alebo vybranej kuriérskej službe. Dobierku možno hradiť v hotovosti alebo platobnou kartou v závislosti na vybranom spôsobe dopravy.

Doprava od 2,20 €

Na všetky obyčajné listové zásielky

Dodanie do týždňa

Vyrábame a expedujeme rýchlo

Kvalitný fotopapier

Tlačíme na polomatný fotopapier

Magnetická fólia

Používame pružnú magnetickú fóliu