Garancia vrátenia peňazí

Všetok tovar je vyrábaný na zákazku, rovnako tak aj úprava rozmerov jednotlivých druhov tovaru je zákazkovou výrobou. Výrobky spĺňajú charakter tovaru upraveného na prianie spotrebiteľa. Na tovar sa preto nevzťahuje zákonná 14 denná možnosť odstúpenia od zmluvy, príp. vrátenie platby stanovená §53 Občianskeho zákonníka Českej republiky.

Hoci sa na tovar nevzťahuje zákonom daná 14-dňová záruka vrátenia peňazí z dôvodov výroby tovaru na zákazku, poskytujeme nadštandardnú službu v podobe záruky vrátenia peňazí alebo možnosti výmeny tovaru (napr. z dôvodu nevyhovujúcej veľkosti, farby a pod.).

Pokiaľ Vám dodaný tovar z akéhokoľvek dôvodu nevyhovuje alebo k nemu máte výhrady, môže ho do 30 dní odo dňa odoslania objednávky vrátiť bez udania dôvodu. Po vyplnení formulára, ktorý je súčasťou zásielky zašlite tovar späť na adresu prevádzkovateľa obchodu, ktorú nájdete nižšie na stránke alebo v kontaktoch. Náklady na poštovné a balné za vrátenie zásielky nesiete vy. V prípade výmeny tovaru môžeme žiadať úhradu nového poštovného alebo budeme požadovať doplatenie cenového rozdielu.

Adresa na vrátenie zásielok:

DOKI DOKI s.r.o.
Ruská 45/2
470 01 Česká Lípa
Česká republika

Čo nastane po vrátení tovaru:

Všetky vratky sa snažíme vyriešiť čo najskôr. V prípade, že nepožadujete vrátenie peňazí, ale iba výmenu tovaru (napr. pre nevyhovujúcu veľkosť alebo farebnosť), rozbehne sa v podstate celý proces objednávky, kedy je nutné magnetky znova vyrobiť a odoslať. Tento proces môže trvať až 3 pracovné dni. V prípade, že požadujete vrátenie peňazí, je dôležité uviesť na zodpovedný lístok, akým spôsobom chcete peniaze vrátiť späť. V prípade, že platba bola hradená vopred klasickým bankovým prevodom, je to veľmi jednoduché, pretože poznáme číslo Vášho účtu. Pri iných spôsoboch platby nám však musíte oznámiť svoje číslo účtu, aby sme vedeli, kam platbu vrátiť. Pokiaľ tomu nič nebráni, vraciame platby takmer okamžite. V prípade prekážky potom do desiatich pracovných dní.

Doprava od 3,20 €

Na všetky obyčajné listové zásielky

Dodanie do týždňa

Vyrábame a expedujeme rýchlo

Kvalitný fotopapier

Tlačíme na polomatný fotopapier

Magnetická fólia

Používame pružnú magnetickú fóliu